Kas es esmu? Esmu mamma, sieva, skolotāja, grāmatmīlis...... Savā dzīvē cenšos paveikt daudz - izaudzināt 2 bērnus, nedaudz pāraudzināt vīru un kaķi, dot saviem audzēkņiem Valsts un vēstures mīlestību, vienmēr atrast laiku, lai ielūkotos kādā grāmatā un domātu par mūžizglītību. Laiks, kurā to visu esmu iespējusi, ir 33 gadi.

Grāmatām un vēstures mīlestībai manā dzīvē vienmēr bijusi īpaša vieta, un šobrīd, pateicoties 21.gadsimta iespējam, esmu radusi iespēju šajā jautājumā pašrealizēties. Tieši tādēļ 2015.gada sākuma tapa šis blogs.

Ko es lasu? Pārsvarā visu kas saistīts ar vēsturi, klasiku un to, kas izdevniecību piedāvājumā pēkšņi uzrunā. Tomēr savā būtībā esmu praktiķis, tāpēc diezin vai kādreiz šeit ieraudzīsiet ezotērisku, pašmotivāciju u.tml. Citējot latviešu kino klasiku, jāsaka: "Man kā vēsturniecei loģika ir stiprā puse". 

Grāmatas cenšos izraudzīties rūpīgi, balstoties uz savām interesēm un literārās noskaņas, tādēļ patiesi vilties sanāk reti. Paldies izdevniecībām "Zvaigzne ABC", "Kontinents", "BaibaBooks", "Latvijas Mediji" un "Prometejs", kuras apmaiņā pret iespēju pārpublicēt manu viedokli, piedāvā iespēju izvēlēties sev tīkamu lasāmvielu no izdevniecības klāsta. 

Saziņai: ivita.pelnena@gmail.com

Informācijai līdzi var sekot arī: https://www.facebook.com/Ivitasblogs/

Uz sarakstīšanos!


Veidots ar Mozello - foršo blogošanas platformu.

 .